Zorunlu Yabancı Dil Koordinatörlüğü

Tunahan DEMİRBAŞ

Koordinatör / Öğretim Görevlisi


Tunahan Demirbaş lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Şu anda Hacettepe Üniversitesi Türkiyat Enstitüsü yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi anabilim dalında yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir. Ankara Medipol Üniversitesi'ne katılmadan önce çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi ve yönetici pozisyonlarında görev almıştır. Tunahan Demirbaş 2020 yılı Eylül ayından itibaren Ankara Medipol Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Alper DUYSAK

Öğretim Görevlisi


Alper Duysak, lisans derecesini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi bölümünde ve yüksek lisans derecesini Gazi Üniversitesi Bilişim Enstitüsü Yönetim Bilişim Sistemleri anabilim dalında tamamlamıştır. Ankara Medipol Üniversitesi'ne katılmadan önce çeşitli özel öğretim kurumlarında İngilizce Öğretmeni ve Yabancı Diller Koordinatörü olarak görev almıştır. Alper Duysak, 2020 yılı Ekim ayından itibaren Ankara Medipol Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu bünyesinde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Berna COŞKUNER

Öğretim Görevlisi


Berna Coşkuner, lisans derecesini Bilkent Üniversitesi Amerikan Edebiyatı ve Kültürü bölümünde ve yüksek lisans derecesini National Üniversitesi (ABD) İşletme yönetimi üzerine tamamlamıştır. Yetişkinler için Celta sertifikasını almıştır. Ankara Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce, Ankara Üniversitesi’nde Hazırlık bölümünde öğretim görevlisi olarak görev almıştır. Berna Coşkuner 2020 Ekim ayından itibaren Ankara Medipol Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Dilara YAMAÇ KARA

Öğretim Görevlisi


Dilara Yamaç Kara, lisans derecesini Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Eğitim Bilimleri'nde yüksek lisans eğitimini tamamlamış olup, şu anda Ufuk Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi bölümünde yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir. Ankara Medipol Üniversitesi'ne katılmadan önce çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi pozisyonunda görev almıştır. Dilara Yamaç Kara 2021 yılı Eylül ayından itibaren Ankara Medipol Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.